Студенти-далівці обговорюють євпаторійські інвестиційні проекти

В Євпаторійському відділенні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася зустріч майбутніх психологів та економістів-кібернетиків з представниками міськвиконкому. Вона була присвячена інвестиційним проектам та аспектам молодіжної кадрової політики, які зараз реалізуються у цьому курортному місті. Начальник Управління інвестиційної діяльності та зовнішньоекономічних зв’язків Євпаторійської міської ради С.В. Стрельбицький ознайомив присутніх з новими інвестиційними проектами міста. Про молодіжну кадрову політику та залучення молоді на службу в органи місцевого самоврядування, на підприємства й установи бюджетної сфери розповіла начальник Управління кадрової політики міськвиконкому Н.І. Негру. Майбутнє Євпаторії цікавить далівців, вони постійно беруть участь у обговоренні різносторонніх питань стосовно міста. Це підтвердила завідуюча Евпаторійським відділенням СНУ ім. В.Даля доцент Вікторія Струніна. Вона зазначила: «Наша робота у вузі з молоддю ведеться в трьох напрямах – молодіжна політика в освіті, вихованні та спорті. Студентам Далівського університету як майбутнім фахівцям було запропоновано пройти практику в органах місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що проблем у молоді стане набагато менше».