Студенти-далівці отримують нагороди за участь у науковій діяльності

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля студентів з самого початку навчання залучають до науково-дослідницької роботи. Їх успіхи в цій сфері підтверджує участь у Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах. Так, студент 4 курсу Ігор Нарубін завоював 1 місце у теоретичному турі 2-го етапу Міжвузівської студентської олімпіади зі спеціальності „Технологія і устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій”, яка проходила у м. Кіровоград. На Х Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених „Технологія-2007”, що пройшла на базі Сєвєродонецького технологічного інституту Далівського університету, доповіді Сергія Воробйова та Світлани Сиволап у секції „Екологічні проблеми природокористування та охорони навколишнього середовища” визнані найкращіми. У другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, у місті Маріуполь, зі спеціальності „Технологія та устаткування зварювання” було відзначено Олександра Новикова за оригінальність технічного рішення. Команда далівців отримала третє командне місце. У місті Кіровоград пройшов практичний конкурс з технологій зварювання 2-го етапу Міжвузівської студентської олімпіади зі спеціальності „Технологія і устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій”, на якому Сергій Малков зайняв ІІІ місце. Далівський університет отримав ІІІ місце на 2-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни „Безпека життєдіяльності”, що пройшла у місті Харків. Команда вузу, у складі Аліни Зуйковської, Олексія Лебедєва, Євгенії Остренко, посіла ІІІ місце у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності „Політологія”.