Студенти-далівці перемогли у обласному етапі конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції»

Студенти юридичного факультету СНУ ім. В. Даля стали переможцями у першому етапі II щорічного конкурсу студентських робіт з прокурорсько-слідчої діяльності на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції». Конкурс проводиться на виконання спільного наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України в прокуратурі Луганської області.

Для участі в конкурсі від студентів закладів вищої освіти надійшло 10 робіт.

Комісією було розглянуто творчі роботи та визначено переможців на рівні області, якими стали:

1 місце – студенти 2 та 3 курсів освітнього рівня бакалавр юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Карина Стародубцева, Ганна Кварцхава, Тетяна Гречишкіна, Катерина Савочка, Дмитро Харчук, Євген Гайдученко.

2 місце – студентка 2 курсу освітнього рівня магістр юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Камелія Алієва.

3 місце – курсанти 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка Анастасія Назаренко, Тетяна Сергієнко.

На переможців очікує зустріч з керівництвом прокуратури Луганської області. Комісією прийнято рішення про надіслання робіт зазначених студентів для подальшої участі у фіналі конкурсу, що відбудеться у Генеральній прокуратурі України.