Студенти-далівці повернулася з Америки

Перша група студентів Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля повернулася зі Сполучених Штатів Америки, де проходила мовне стажування та працювала протягом 4-5 місяців. Далівці були у 4 штатах США: Каліфорнія, Мічиган, Чикаго, Вірджинія. Програма стартувала восени 2005 року. Вона розпочалася з підписання договору між Департаментом міжнародної зв’язків СНУ ім. В. Даля та Одеської асоціації студентів аграрних та технічних вузів, мета якого залучення студентів, аспірантів та випускників до міжнародної програми культурного обміну. «У зв’язку з тим, що наш університет вступив до Болонського процесу, студентам надано привабливу перспективну можливість покращити свої знання іноземних мов не тільки в Україні, в стінах університету, а й в інших країнах»,- зазначив директор департаменту міжнародних зв’язків СНУ ім. В. Даля професор Валентин Гончаров. Для участі у програмі студенти Далівського університету пройшли декілька важливих відбірних іспитів. У першому турі здавали тести на знання англійської мови в університеті. Останній відбірний етап проходив у лютому 2006 року в Одесі. До складу комісії другого туру входили представники компанії «CHI», котрі й зробили останній відбір студентів у подорож до Америки. Компанія «CHI» контролювала перебування далівців в США та їх працевлаштування. Кожен з них обрав собі роботу за спеціальністю, котрій навчається у СНУ ім. В. Даля. Після 4-х місяців праці та закріплення англійської мови бажаючі відправились у мандрівку по різним штатам Америки, а також на Гавайські острови.