Print

Студенти-далівці практикувалися у конфліктології

 

На факультеті гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля відбувся захід на тему «Урегулювання конфліктів: соціально-психологічний аспект», присвячений щорічній акції «16 днів проти насильства».

На заході здобувачі вищої освіти ОКР «бакалавр», спеціальності «Психологія», групи ПС-17д представили свої тематичні презентації по командам та захищали їх за обраною тематикою. У проектах розглядалися такі питання: конфлікти та їх види з практичної точки зору, приклади конфліктних ситуацій в різних професійних та психологічно-соціальних сферах.

Метою заходу було опанування студентами соціально-психологічного аспекту урегулювання конфліктів. У ході публічного виступу вони набували навичок роботи у команді та розвивали свої лідерські якості.

Оцінювала виступи експертна комісія, до складу якої увійшли студентка ОКР «магістр» зі спеціальності «Соціальна робота» Катерина Сотнікова, доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи Євгенія Каширіна та декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, доцент Олена Федорова.

Експертна комісія визначила кращі проекти з п'яти та нагородила команду-переможця квитками на виставу Луганського музично-драматичного театру.