Студенти-далівці привітають університет з днем народження по телефону

Координаційна рада студентського самоврядування та профспілкова організація студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля організували акцію «Вітаємо зі святом!», присвячену 91-річниці з дня народження Далівського університету та річниці присвоєння статусу автономного дослідницького національного університету.

Бажаючі взяти участь в акції протягом цього тижня відправляють свій мобільний телефон на електронну адресу vnu_dalya_91@mail.ru або СМС повідомлення на номер (050) 02-17-961. Номери телефонів приймаються до опівночі 23 березня.

Акція пройде 24 березня – у день присвоєння Далівському університету Постановою Кабінету Міністрів України найвищого для університетів в Україні статусу – статусу самоврядного (автономного) дослідницького національного університету. Протягом дня організатори випадковим вибором зроблять телефонні дзвінки з вищевказаного номера на телефони з зібраної за тиждень бази, а також на номери телефонів з довідника університету.

Той, кому додзвонилися, повинен на самому початку розмови сказати ключову фразу – «Вітаю зі святом – Днем народження Далівського університету!». Переможців акції нагородять на урочистому засіданні Вченої ради університету, яка відбудється 25 березня.

Підготувала: Галина Щербак