Студенти-далівці розпочали трудове літо

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у рамках програми Молодіжного трудового об’єднання «Вожатий» розпочали роботу у дитячих оздоровчих таборах Автономної республіки Крим. Загалом цього року 200 далівців будуть працювати в літній період на посадах вожатих, інструкторів з фізичного виховання, плавання тощо.

Першого червня далівці вже стали до роботи. Кожен із бажаючих перед поїздкою пройшов двомісячне навчання, де знайомився з правилами роботи з дітьми. Особливі вимоги пред’являються до роботи з підлітками із багатодітних сімей, сиротами. За все літо планується чотири заїзди.

«Ми ведемо свій родовід від тих студентів і викладачів, які створювали перші студентські будівельні загони, – говорить проректор університету з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботі професор Галина Щедрова. – І ми пишаємося тим, що ці традиції, створені нашим інтелектом та працею, живуть і розвиваються позитивним ставленням у сучасного студента».

Традиція вторинної занятості влітку бере свій початок від будівельних загонів, які в Далівському університеті були створені ще у 1963 році. На кожному факультеті також сформовані студентські загони, які будуть ремонтувати корпуси, гуртожитки, впорядковувати територію та корпуси університету.