Студенти-далівці стали учасниками відбіркового етапу мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Минулого тижня у СНУ ім. В. Даля відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Завідувачка кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Галина Бондаренко наголосила, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – щорічний загальнонаціональний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку. Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

Цього року, як і в попередні роки, охочих взяти участь у конкурсі не бракувало. Бажання виявити літературний хист і перевірити знання рідної мови виявили понад 100 студентів. Старший викладач кафедри Анна Галенко ознайомила учасників, серед яких були студенти всіх курсів різних факультетів та інститутів, із вимогами до проведення конкурсу та до конкурсних робіт.

Оцінюючи роботи, викладачі кафедри української філології та журналістики особливу увагу звертали на художню якість робіт, оригінальність мислення, творчий потенціал, мовленнєву досконалість. Переможцями конкурсу стали такі студенти:

Номінація «Філологи»

I місце – Олексій Олійник, студент групи ЖУР-19д;

II місце – Поліна Чала, студентка групи СОУМ-18д;

III місце – Рима Сірокурова, студентка групи СОУМ-16д, Анастасія Мозуль, студентка групи СОУМ-17д.

Номінація «Нефілологи»

I місце – Вікторія Чубар, студентка групи ЕК-18д;

II місце – Катерина Савочка, студентка групи ПР-174д, Оксана Винник – ПР-174д;

III місце – Ганна Тарасенко, студентка групи ЕК-18д, Катерина Невідома, студентка групи ЕК- 18д.

За результатами конкурсу студенти-переможці були нагороджені почесними грамотами й рекомендовані до участі в другому етапі конкурсу, який відбудеться у грудні цього року на базі Луганського обласного інституту післядипломної і додипломної педагогічної освіти.