Студенти-далівці збираються до літніх таборів відпочинку у США

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася презентація програми Camp America, яку проводив відділ міжнародного співробітництва університету спільно з Київським молодіжним центром праці. Camp America є програмою Американського інституту освіти за кордоном, яка існує вже протягом майже 40 років. Залучаючи учасників з усього світу, програма сприяє культурному обміну та розвитку взаєморозуміння. Camp America пропонує молоді можливість отримання досвіду роботи в США в американських дитячих літніх таборах відпочинку. Це дозволяє українським студентам підвищити рівень володіння англійською мовою, знайти нових друзів, стати впевненими у своїх силах та можливостях. Найбільш зацікавилися презентацією студенти філологічних та інших спеціальностей, які володіють англійською мовою, що є необхідною передумовою участі в програмі. Набір на літо 2007 року триває. Звертайтеся за необхідною інформацією до відділу міжнародного співробітництва СНУ ім.. В.Даля за адресою: кв. Молодіжний. 20а, к. 138 (І корпус), м. Луганськ, Україна.