Студенти дізнавалися про обізнаність сєвєродончан про проблему домашнього насильства

Студенти Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, ВСП “Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж” СНУ ім. В. Даля, Вищого професійного училища № 92, ДНЗ “Сєвєродонецький професійний ліцей”, курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, поліцейські, працівники управління соцзахисту населення опитали на центральних вулицях м. Сєвєродонецька 81 місцевого мешканця щодо обізнаності про проблему домашнього насильства.

Акцію було проведено за ініціативи Сєвєродонецького районного управління поліції та співробітників Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області задля визначення рівня обізнаності респондентів Луганщини щодо питання домашнього та гендерно-обумовленого насильства.

До опитування долучилися 30 чоловіків/хлопців віком 13-74 роки (37 % від опитаних), 51 жінка/дівчина віком від 13 до 90 років (63 % від опитаних). Інформаційно-просвітницьке опитування щодо обізнаності в громаді з питань запобігання та протидії домашньому насильству показало, що 32% респондентів ця тема була не цікавою, 68% зацікавились інформаційно-просвітницьким опитуванням та пройшли його у повному обсязі.

Взагалі, зі всіх опитаних з домашнім насильством у якості свідків або постраждалих стикались особисто майже 15% опитаних чоловіків/хлопців та 20% жінок/дівчат.

Акція проходила шляхом довільного відбору респондентів, кожен з яких отримав друковані матеріали про методи запобігання та захисту від проявів агресії від домашнього кривдника.

Від організаторів акції, а саме Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на ім’я ректорки СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян надійшов лист із висловленням щирої подяки за організацію участі студентів в інформаційно-просвітницькому опитуванні та сподівання на подальшу співпрацю з колективом педагогів та студенською молоддю університету.

Фото зі сторінки Сєвєродонецького районного управління поліції

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!