Студенти евакуйованого СНУ ім. В.Даля – переможці міжнародного конкурсу 3D-моделювання

Два випускника Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зайняли призові місця на Міжнародному XII Конкурсі «Майбутніх Асів комп’ютерного 3D-моделювання».
Всього на конкурс було представлено 186 проектів із понад 80 вищих навчальних закладів України, Росії, Білорусії, Казахстану та Молдови. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля був представлений двома проектами студентів кафедри «Машинобудування, верстати та інструменти» (завідувач Володимир Соколов).
У найпрестижнішій «важкій» ваговій категорії (понад 1000 деталей) срібним призером став далівець Іван Сухорутченко. Його проект «Консольно-фрезерний верстат з ЧПК на базі моделі СВМ1Ф4» визнаний як «видатне досягнення» в області 3D-моделювання.
Робота студента Віталія Журавльова «Багатоопераційний верстат з шестишпіндельною револьверною головкою СФ16МФ3» стала бронзовим призером у категорії від 200 до 1000 деталей. За підсумками конкурсу цей проект визнано одним з найбільш цікавих і професійно виконаних. Обидва проекти виконані в рамках практичної частини магістерських робіт зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи».
Крім того, в рамках конкурсу Віталій Журавльов та Іван Сухорутченко успішно пройшли тестові випробування і стали сертифікованими фахівцями з інтегрованою САПР КОМПАС-3D. Науковий керівник проектів далівців – професор кафедри машинобудування, верстати та інструменти, кандидат технічних наук Олег Кроль.
За підсумками конкурсу за перемогу Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав подарункові сертифікати на придбання професійного 3D принтера.
Нагадаємо, що Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля до стабілізації ситуації в регіоні переміщений з Луганська в Сєвєродонецьк і продовжує свою роботу в очній або заочній (дистанційній) формі навчання.

На фото: зліва на право – Віталій Журавльов, Олег Кроль та Іван Сухорутченко