Print

Студенти-філологи Далівського університету відправилися у казкову подорож назустріч Нового року

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на кожному факультеті далівці традиційно в передноворічний тиждень організували заходи різного масштабу й тематичного наповнення, присвячені Новому 2010 року. Одним з найцікавіших за сценарним задумом став концерт філологічного факультету.

«У ці чарівні, сповнені очікування чогось казкового, свята, що легкою ходою йдуть до нас, не хочеться згадувати про погане, – відмітив у вітанні ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко. – Озираючись назад, я хочу із гордістю сказати, що, незважаючи на всі проблеми, від яких потерпала наша держава цього року, ми сумлінно виконували й продовжуємо виконувати своє головне освітянське завдання – підготовку висококваліфікованих спеціалістів, професіоналів, яких наразі так потребує наша країна».

Цього року філологічний факультет запросив студентів пройти на посадку казкового рейсу до 2010 року. Злітною смугою стала студентська їдальня. Незважаючи на холод і заметіль, рейс все-таки зміг відправитися у свою казкову подорож, але не без допомоги «найголовного пасажира». На борті дивовижного авіалайнера виявилися яскраві персонажі – в ролі відомої ведучої Каті Осадчої та начальник аеропорту.

Усе починалося як завжди: заметіль, мороз, аеропорт, зала чекання й скасування рейсу. Пасажири не могли зрозуміти хто з них головний на авіалайнері, без кого літак не полетить. Хлопці й дівчата починають шукати хто це може бути. На шляху до істини їм допомагають Дід Мороз і Снігурка. З кожним кроком молодь стає усе ближче до істини, але Новий рік невблаганно наближається, і герої, зрозумівши всю неминучість ситуації, вирішують зустрічати свято в аеропорту. Починається новорічне гуляння з піснями й танцями.

До речі, веселе святкування нового року пройшло саме за допомогою першокурсників. Студенти постаралися на славу, і разом з новорічним виставою вдалося подивитися ще й презентацію першого курсу філологічного факультету. У новорічному концерті були народні хіти, сучасны пісні й танцу. Номери супроводжувалися новорічними жартами. Не обійшлося без улюблених артистів, таких як народний колектив народного танцю «Світоч» та інших виконавців рідного університету. Звичайно ж, закінчилося все щасливо: головним пасажиром виявилися любов і дружба в одній особі.

Цим чудовим концертом філологічний факультет привітав всіх студентів СНУ ім. Даля з наступаючим новим роком і побажав відсутності перешкод на шляху до істини, щоб не переставали вабити обрії казок і пекуча тяга до пригод, а дружба й любов стали незмінними супутниками на цьому шляху.