Студенти-гідрологи Далівського університету обрали «міс» та «містера» води

Студенти-гідрологи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до Всесвітнього дня води та метеорологічного днів обрали «Мистер Water-2009» и «Мисс AQUA-2009» та провели урочисте посвячення в гідрологи.

У календарі професійних свят рішенням Генеральної асамблеї ООН відзначено дві дати: 22 березня – Всесвітній день води та 23 березня – Всесвітній метеорологічний день. Вже традицією стало святкування цих дат студентами факультету Природничих наук, що навчаються за спеціальністю «Гідрологія і гідрохимія» на базі відпочинку університету «Старт», розташованою в живописному лісовому масиві на березі Сєверського Донця.

Майбутні фахівці і керівні кадри Державної гідрометеорологічної служби України, Міністерства водного господарства, Міністерства по надзвичайних ситуаціях, багатьох інших відомств, служб і інспекцій, пов`язаних з водними ресурсами провели конкурси, змагання, пошуки за допомогою GPS-навігатора та компаса.

Барвистим та незвичайним стало проведення конкурсу на звання «Містер Water-2009» і «Міс AQUA-2009». Перший титул, як і минулого року, отримав другокурсник Роман Бочаров, а другий розділили студентки 4-го і 2-го курсу Ольга Дорофєєва і Ганна Пасєчник. За традицією, наприкінці свята, першокурсники урочисто були посвячені в гідрологи.