Студенти і викладачі взяли активну участь у всеукраїнській акції

Студенти СНУ ім. В. Даля, автори кращих робіт міського конкурсу відеороликів «Всією планетою проти насильства», були відзначені в Управлінні праці та соціального захисту населення Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька. Кращими були визнані роботи:

• Наталії Бондар – студентки спеціальності 061 ЖУРНАЛІСТИКА, кафедра української філології та журналістики. Назва роботи: «Жінка може все».
  • Олесі Дерев’янко – студентки спеціальності 053 ПСИХОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ, кафедра практичної психології та соціальної роботи. Назва роботи: «Всією планетою проти насильства».

Особливо треба відзначити викладачів та здобувачів вищої освіти кафедри психології та соціології, які усім колективом кафедри взяли участь в конкурсі. Назва роботи: "Зупинимо насилля над дітьми". Керівник роботи – асистент кафедри психології та соціології Марина Кобиляцька, учасники – здобувачі вищої освіти спеціальності 053 ПСИХОЛОГІЯ, ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «ПСИХОЛОГІЯ».

Також під головуванням проєктної координаторки фонду ООН у галузі народонаселення Ганни Висоцької та за участі здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія та викладачів кафедри психології та соціології, відбувся онлайн-семінар на тему «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

Всі представлені роботи сприяють підвищенню рівня обізнаності населення, дітей та молоді щодо запобігання та протидії будь-яких проявів насильства.

Висловлюємо щиру подяку щодо участі в Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» у місті Сєвєродонецьк, здобувачам вищої освіти та викладачам факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, та декану факультету Олені Федоровій.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.