Студенти й викладачі факультету інженерії на екскурсії у науково-дослідному центрі «Фармбіотест»

Факультет інженерії СНУ ім. В. Даля продовжує популяризувати серед студентів ідею навчання та роботи за технічними спеціальностями, доводячи на прикладах, що технічна галузь в Україні та в нашому регіоні може бути сучасною, комерційно успішною та привабливою для побудови кар’єри.

Черговим доказом цьому стала екскурсія студентів-хіміків та екологів факультету інженерії (групи ПЕО-18д, ХТ-17д та ПЕО-17д) в науково-дослідний центр «Фармбіотест». Від факультету інженерії студентів супроводжували: к.х.н., доцент кафедри хімії та охорони праці О. Захарова; к.геол.н., доцент кафедри хімічної інженерії та екології В. Лисиця; завідувач навчальними лабораторіями дисциплін загального циклу підготовки О. Полякова; завідувач навчальними лабораторіями дисциплін професійного циклу підготовки В. Скарга.

На зустріч зі студентами прийшли провідні спеціалісти Центру: завідувач біоаналітичної лабораторії М. Росада, заступник завідувача біоаналітичної лабораторії С. Мащенко, провідний хімік-аналітик А. Костюк, керівник відділу кадрів О. Лавренко.

«Фармбіотест» сьогодні – це сучасний медичний центр, який не тільки проводить фармокінетичні дослідження, але й надає широкий спектр медичних послуг мешканцям міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та інших населених пунктів регіону. Клініко-діагностичні лабораторії «Фармбіотесту» оснащені сучасним обладнанням для проведення клінічних лабораторних досліджень, а саме гематологічних, біохімічних досліджень, імуноферментного аналізу та ДНК-діагностики.

Майбутні хіміки-технологи та екологи відвідали біоаналітичну лабораторію, побачили, як зберігається та готується матеріал для аналізу, як відбувається хроматографічний та мас-спектрометричний аналіз та багато ще нового й захоплюючого.