Студенти й викладачі кафедри міського будівництва та господарства на Всеукраїнській олімпіаді у Рівному

У Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міського будівництва та господарства. Активну участь у олімпіаді взяли студенти й викладачі СНУ ім. В. Даля.

Свої роботи представили студенти кафедри міського будівництва та господарства навчально-наукового інституту транспорту і логістики Микола Писаренко та Артур Попов.

Завідуюча кафедрою, д.т.н., проф. Галина Татарченко та доцент кафедри, к.т.н., доц. Наталія Білошицька були запрошені до участі у роботі апеляційної комісії й у журі олімпіади та нагороджені грамотами за активну участь.

Микола Писаренко, Галина Татарченко, Артур Попов, Наталія Білошицька

У Всеукраїнському огляді-конкурсі магістерських робіт 2018 року за спеціалізацією «Міське будівництво і господарство» робота студента кафедри здобула диплом І ступеня в номінації «Утримання міської забудови».