Студенти-науковці продовжують радувати своїми успіхами

Студентка спеціальності 073 «Менеджмент» групи МОА-20дм Катерина Горбас за результатами участі у підсумковій частині науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2020/2021 н.р. зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» отримала диплом ІІІ ступеня (науковий керівник: к.е.н., доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Ольга Чорна).

Слід відзначити, що раніше у  було оголошено результати підсумкової науково-практичної конференції з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2020/2021 н.р. зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». І знову Катерина Горбас отримала диплом ІІІ ступеня (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Павло Кривуля).

І ось у травні студентка-магістрантка отримала грамоти й подарунок.

Загалом Катерина Горбас має вже більше 11 наукових робіт.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!