Студенти-перекладачі долучилися до волонтерської діяльності

Студенти третього курсу групи ФФ-341 кафедри германо-романської філології та перекладу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відкликнулися на пропозицію Сєвєродонецького офісу «Восток-СОС» проводити заняття з англійської мови для внутрішньо переміщених осіб в English Club.

Заняття проводяться як для дітей, так і для дорослих, тому було сформовано шість вікових груп, кожну з яких курирує один студент. Так, вивчаючи іноземні мови та культури, далівці знаходять час не лише для вдосконалення своїх знань, але й для благодійності.

«Ми раді, що маємо можливість допомогти іншим. Окрім того, для нас це дуже цінна практика, адже ми не лише пробуємо себе в якості майбутніх вчителів, але й вчимо мову зовсім з іншої точки зору, що дозволяє краще засвоїти певну тему, – розповідають студенти. – Звичайно, це складно, адже діти мають різні рівні володіння мовою, і тому доводиться дуже ретельно та відповідально підходити до підготовки занять, щоб вони були цікавими та корисними для всіх».

Для найменших учнів студенти готують цікаві конкурси та квести, а для дорослих – більш складні завдання. Проте, за словами координатора Сєвєродонецького офісу «Восток-СОС» Марії Гуляєвої, всі учні залишаються задоволеними та з нетерпінням чекають на наступні зустрічі.

20161122bovt3

20161122bovt4