Студенти почують історії досягнень успішних молодих людей

З метою сприяння розвитку потенціалу молоді та підвищення їх активності 25 лютого 2017 року за підтримки Головного управління юстиції відбудеться практична конференція для студентів на тему “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Конференція спрямована на те, щоб показати на прикладі успішних молодих фахівців, наскільки важливо молодим людям отримувати нові знання, цілеспрямовано розвиватися щоб досягти успіху в житті.

Студенти будуть мати нагоду почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями. Це надасть  стимул студентам бути більш активними і  цілеспрямованими. Приклад спікерів конференції, які вже досягли успіхів у житті, надихне студентів на отримання нових знань щоб домогтися своїх цілей у житті. Крім цього, кожен студент може стати учасником конкурсу "Мої досягнення", надіславши свою історію успіху в тій чи іншій сфері. Переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду.