Студенти-політологи та міжнародники розпочали щорічну практику

Після семестру теоретичного навчання студенти кафедри політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля приступили до здобуття практичних навичок. Для них розпочалося знайомство з прикладною стороною обраної спеціальності на щорічній практиці.

Інклюзивність суспільно-політичної та наукової сфер дають змогу майбутнім фахівцям-політологам та міжнародникам здобувати досвід роботи в багатьох установах та організаціях. Так, цьогоріч студенти-політологи отримали змогу пройти тритижневу виробничу практику в Департаменті масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації, виконуючи функції державного службовця та отримуючи змогу реалізувати свої знання в сфері державного управління. Вже протягом першого дня практики студенти мали змогу зустрітися з народними депутатами України: Сергієм Лещенком, Світланою Заліщук, Альоною Шкрум та іншими, які представляють так званий «єврооптимістичний» вектор у Верховній Раді України та здійснювали робочу поїздку сходом країни.

Також базами практик для студентів стали громадські організації та місцеві осередки політичних партій. Так, майбутні бакалаври проявлятимуть свою ініціативність в таких організаціях, як: ГО «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», ГО «Сєвєродонецька молодіжна Рада», Сєвєродонецька міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», ГО «Свої люди» та інших. Практиканти матимуть змогу отримати досвід роботи в громадсько-політичній сфері, виконуючи функції експерта, аналітика, спеціаліста по зв’язкам з громадськістю, інтерв’юера.

Студенти-міжнародники третього та четвертого курсів удосконалюють уміння працювати з інформацією та мовленнєві навички. Вони проходять практику з інформаційних технологій на кафедрі програмування і перекладацьку практику на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації СНУ ім. В. Даля.

Студенти, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», направлені на переддипломну практику до Центру політичних досліджень «Політика ХХІ століття», де майбутні фахівці отримають досвід роботи консалтингової діяльності, аналітичної роботи та Public Relations.

20160210praktika_politologov3

Завідувач кафедри політології та міжнародних відносин професор Галина Щедрова висловила впевненість, що майбутні фахівці спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини» проявлять неабияку відповідальність, ініціативність та працелюбність при проходженні практики в різних установах та організаціях, адже саме впевнене в майбутньому студентство є запорукою змін у державі, її розвитку та добробуту.

Успішне виконання студентами прикладних завдань, демонстрація своїх професійних можливостей є гарантією подальшого працевлаштування. Так, випускники спеціальності «Політологія» після вдалого проходження практики отримують перше місце роботи у органах державної влади, місцевого самоврядування, місцевих осередках політичних партій, громадських організаціях, консалтингових компаніях, регіональних та національних ЗМІ тощо.

20160210praktika_politologov1