Студенти СНУ ім. В. Даля – активні учасники донорського руху

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки традиційної всеукраїнської благодійної акції «Дні донора». За чотири дні її проведення близько 200 далівців звернулися до профілакторію вишу, щоб здати кров.

Незмінними організаторами благодійного заходу виступили ректорат СНУ ім. В. Даля та Луганська обласна станція переливання крові за підтримки Міжнародного комітету Червоного Хреста. Слід зазначити, що з кожним роком кількість далівців, охочих здати кров, зростає. Найбільший внесок у цю благодійну справу цього року зробили студенти двох інститутів вишу, що ставали багаторазовими учасниками «Днів донора», – Інституту юриспруденції  та міжнародного права та Інституту прикладної механіки і матеріалознавства. Також активно проявили себе далівці з факультетів наноелектроніки та нанотехнологій, математики та інформатики, транспортних систем і логістики, комп’ютерних систем і технологій.

Нагадаємо, що «Дні донора» у СНУ ім. В. Даля проводяться двічі на рік – у квітні та в жовтні. У виші активно проводиться робота із залучення студентів до участі в цій благодійній акції, виховання в них гуманного ставлення до людей та прагнення допомагати іншим. Деякі з далівців вже стали постійними учасниками донорського руху: кожен з них здав свою кров більше десяти разів.

Підготувала: Наталія Осичнюк