Студенти СНУ ім. В. Даля – активні волонтери та донори

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля підтримали ініціативу Громадської організації “Рідна земля” (м. Сватове Луганської області) щодо допомоги вимушеним переселенцям з Донбасу.  Найактивнішою учасницею волонтерського руху стала студентка кафедри менеджменту соціального забезпечення Альона Фадеєва.

Альона Фадеєва навчається на другому курсі, її майбутня спеціальність  – «Соціальна робота». Як волонтер ГО «Рідна земля», дівчина має широкий спектр обов’язків. Зокрема, вона приймає переселенців, допомагає їм заповнювати анкети, заносить інформацію в базу даних,  видає потерпілим одяг. Також студентка активно долучається до різних благочинних акцій та заходів з підтримки переселенців. Нещодавно Альона приєдналася до донорства, здавши кров на потреби військового шпиталю.

«Волонтерська діяльність ще раз довела мені, що я не помилилася з вибором майбутньої професії, – розповідає студентка. – Мені подобається допомагати людям, особливо, коли вони відповідають щирою вдячністю». За словами дівчини, це  надає їй сили та наснаги продовжувати робити добрі справи, бути корисною для суспільства та держави.

Навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій, де навчається далівчанка, всіляко підтримує Альону Фадеєву за її активну громадянську позицію. До речі, Громадську організацію «Рідна земля», що допомагає військовим та вимушеним переселенцям, очолює випускниця СНУ ім. В. Даля Юлія Красій.