Студенти СНУ ім. В. Даля дізналися про програми мобільності для молоді

На діалоговій платформі «Green Lab» (СНУ ім. В. Даля) відбулась зустріч студентів з Alejandro Nievas, представником EU AID program from Vostok SOS and Estonian «MONDO».

У ході заходу були презентовані молодіжні програми мобільності, зокрема програми ERASMUS+.

Alejandro Nievas також поділився власним досвідом участі у подібних програмах, продемонстрував купу відеороликів, що добре відображали сутність проєктів.

Учасники заходу з захопленням дізналися про велику кількість нових фактів, із інтересом поставили гостю багато запитань, на які він радо відповів та висловив свої пропозиції щодо проблематики зустрічі. У цілому відбувся гарний міжкультурний діалог. У фіналі зустрічі учасники виявили бажання провести ще декілька зустрічей з Alejandro Nievas та обговорили їхні можливі формати та тематику.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!