Студенти СНУ ім.В.Даля долучаться до нової технології вивчення мов

Викладач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анна Миколаївна Галенко взяла участь у науково-практичній конференції «Концепція змішаного навчання (Blended Learning).

Захід відбувся у Києві на базі ІПДО Київського національного університету імені Тараса Шевченка і проходив з використанням онлайн платформи «Lingva. Skills» для фахівців з мовної підготовки».

На конференції обговорювали актуальні питання модернізації сучасної освіти, використання новітніх технологій вивчання мов, були презентовані кращі світові практики реалізації концепції змішаних занять та представлено навчальну платформу «Lingva. Skills».

Під час зустрічі представника університету та розробників нової навчальної платформи було досягнуто домовленості щодо офіційного використання онлайн ресурсів «Lingva. Skills». Відтепер усі охочі студенти та співробітники СНУ ім. В.Даля мають можливість скористатися новими можливостями вивчення англійської мови.

Окрім того, під час неформального спілкування між учасниками науково-практичної конференції викладачі зі Львова запропонували здійснити студентський обмін між навчальними закладами та запросили далівців відвідати їхнє місто з метою ознайомлення з культурою, традиціями та побутом львів’ян.