Студенти СНУ ім. В. Даля долучилися до молодіжного табору з доопрацювання ідей у Бердянську

Команда ініціативних студентів СНУ ім. В. Даля впродовж трьох днів знайомились з діяльністю Програми ООН із відновлення та розбудови миру, вивчали проєктний менеджмент з професійними тренерами та тренерками та разом зі своїми менторами працювали над розробкою власної ініціативи, що буде реалізована у СНУ ім. В. Даля у найближчі два місяці.

У молодіжному таборі взяли учать студенти Навчально-наукового інституту міжнародних відносин: Дар’я Дашковська та Олександр Буденчук, та студенти Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Максим Лєбєдь та Павло Оперчук. Ініціативна група студентів запропонувала реалізувати проєкт, метою якого є підвищення згуртованості серед студентів університету шляхом організації та проведення фестивалю «Далівці мають талант!» Проблематикою, що лягла в основу створення даної ініціативи, студенти окреслили низький рівень згуртованості студентської молоді СНУ ім. В. Даля через низьку зацікавленість, відсутність мотивації, необізнаність, апатію, страх, сором’язливість та наслідки дистанційної форми навчання та COVID.

Нагадаємо, що деї були розроблені під час Мобільних діалогових майданчиків: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України», що відбулись в травні 2021 року в м. Краматорськ, Костянтинівка та Сєвєродонецьк, зокрема на базі СНУ ім. В. Даля. Всі ініціативи сприятимуть соціальній єдності в громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Організатор табору: Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Експерти та експертки:

Ганна Борова, спеціалістка з питань соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP);

Ольга Донець, голова ГО «Донецький молодіжний дебатний центр», консультантка.

Олег Гришин, тренер табору, консультант, модератор, коуч-тренер з питань інституційного розвитку ОГС;

Євген Скрипник, тренер, ментор табору;

Євген Кузнєцов, спеціалісти з питань соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Молодіжний табір із доопрацювання ідей для посилення соціальної єдності в громадах Донецької та Луганської областей “SC4PJ” – «Соціальна єдність для розбудови миру та справедливості» (Ціль №16) проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Детальніше про табір тут.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!