Студенти СНУ ім. В.Даля долучилися до всеукраїнської акції

В рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з нагоди міжнародного дня інвалідів у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч студентів з видатною особистістю – заслуженим тренером України збірної команди параолімпійців у Луганській області Риммою Старостіною.

Римму Федорівну привезли на спеціальній машині, бо пересувається вона на візку.  Так сталося, що вона, майстер спорту  СРСР, тренер, чиї вихованці отримали близько сотні  медалей чемпіонатів Європи та світу, сама стала інвалідом.  До життя її повернули вихованці-спортсмени.

Зараз Римма Старостіна тренує спортсменів на базі у Кремінній. Про себе каже: «Мені лише 78 років». Вона дійсно виглядає щасливою людиною, сповненою сил і планів.  Своїм оптимізмом і поділилася Римма Федорівна із студентами університету. А ще запросила на екскурсію до спортивної бази у Кремінну, щоб вони на власні очі побачили, як там тренуються, а головне, не піддаються життєвим обставинам майбутні переможці параолімпійських ігор.

1-img_0001

1-img_0011