Студенти СНУ ім. В. Даля допомагають дітям-сиротам

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля організували благодійну акцію для дітей-сиріт з Іллірійського дитячого будинку «Надія дітям».

Під керівництвом студентської ради університету, за активного сприяння студентських рад факультету комп’ютерних систем та технологій і факультету інноваційної економіки та кібернетики більше двадцяти вихованців отримали гуманітарну допомогу. У рамках благодійної поїздки далівські волонтери організували пікнік для дітей, та розважили їх активним відпочинком зі спортивними іграми.

«До наших благодійних акцій може долучитися кожен охочий, але студенти завжди є найактивнішими. Ми власними силами намагаємося підтримати дітей, які залишилися без батьківської опіки, – зазначив голова Координаційної ради студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля Сергій Юхневич. – Цього разу ми вирішили зробити для дітей справжній літній пікнік, разом із дітьми ми варили куліш та грали у футбол, для малечі це стало справжнім святом».

Нагадаємо, що такі благодійні акції є традиційними для далівських волонтерів, зокрема Іллірійський дитячий будинок «Надія дітям» студенти відвідують вже вдруге, а наступний візит планують зробити вже у вересні.

Підготувала: Ірина Лебедь