Студенти СНУ ім. В. Даля допомагають дітям з обмеженими можливостями

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершилася щорічна благодійна акція «Від серця до серця», в якій взяли участь студенти та викладачі ВНЗ.

Протягом травня усі бажаючі могли допомогти дітям з обмеженими фізичними можливостями. Акція була підтримана волонтерами університету, які збирали кошти за підтримки Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Поряд зі збором коштів, студенти взяли участь у конкурсі плакатів на тему милосердя. Активну участь в акції взяли студенти філософського факультету та факультету прикладної механіки і матеріалознавства.

Далівці вже п`ятий рік беруть участь в акції «Від серця до серця» і в цьому році зібрані ними кошти пішли на допомогу новонародженим дітям з різними фізичними вадами.