Студенти СНУ ім. В. Даля допомагають людям з інклюзією

Студенти СНУ ім. В. Даля (Факультет міжнародних відносин та Факультет гуманітарних та соціальних наук) взяли участь у конкурсі та пройшлися популярними маршрутами міста Сєвєродонецька й нанесли на інтерактивну мапу інформацію щодо доступності пересування, наявності пандусів у закладах для людей з інклюзією тощо на платформі provodnik.online.

У конкурсі брали участь представники Слов’янська, Сєвєродонецька, Бахмута, Покровська.

PROVODNIK – це інтерактивна карта для людей з обмеженою мобільністю, яка допомагає знаходити найбільш оптимальні та безпечні маршрути в містах України, використовуючи дані, зібрані користувачами програми. Це переможець проєктів серед представників громадянського суспільства в галузі інноваційних ідей для розвитку суспільства у 2019 році – “EU Digitalisation for Civil Society Award”.

Проект реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!