Студенти СНУ ім. В.Даля допомогли природі та місту

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) приєдналися до Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою”. Більше сотні хлопців та дівчат зробили свій внесок у поліпшення стану довкілля та  благоустрою міста.

Технологічний інститут СНУ ім. В.Даля ще п`ять років тому ініціював щорічний весняний суботник. Перед кожним прибиранням студенти робили танцювальний або шутливий флешмоб, щоб усі охочі змогли долучитися до благородної справи. Цього року далівці з іншими освітянами в рамках акції «Молодь за чисте довкілля» пройшли ходою від навчального корпусу до озера Чисте. 20 студентів СНУ ім. В.Даля йшли в незвичному одязі, що був зроблений з поліетиленових пакетів, плаcтикових пляшок, дисків та інших побутових відходів. Це робилося з метою привернути увагу до правильної утилізації вторсировини.

Після показової ходи студенти завзято взялися за прибирання закріплених за вишем ділянок міста: проспекту Гвардійського та лісової смуги біля озера Чистого.  Учасники акції прибрали сміття та сухе листя, причому сміття розподіляли на пластик, папір та скло. Слід зазначити, що далівці наводили порядок саме на тій ділянці в парковій зоні, де у травні буде проходити військово-патріотичний квест «Сокол», таким чином підготував дітям чисте місце для  гри.

Окрім студентів Сєвєродонецького технологічного інституту найбільш активними учасниками суботника стали студенти інституту транспорту та логістики, інституту юриспруденції та міжнародного права, інституту економіки і управління та філологічного факультету.