Студенти СНУ ім. В. Даля Максим і Сергій Скляр стали одними з кращих спортсменів Луганська

У Луганській міській раді відбулося урочисте нагородження спортсменів, тренерів та керівників спортивних організацій Луганщини за підсумками 2012 року. Серед кращих спортсменів року були відзначені і студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр і Сергій Скляр. Вони нагороджені грамотами Луганської міської ради «за високі спортивні результати на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Луганську».

Таке нагородження є вже традиційним заходом, який проводиться за підсумками особистих досягнень спортсменів у різних видах спорту. У цьому році Луганська міська рада особливо виділила 12 осіб. Далівці брати Скляр потрапили в цей почесний список, як за особисті спортивні досягнення, так і за внесок у розвиток школи карате в нашому місті. Відзначимо, що магістрант Інституту економіки і фінансів, майстер спорту України міжнародного класу Максим Скляр і його брат – студент третього курсу Інституту юриспруденції та міжнародного права, майстер спорту України Сергій Скляр вже неодноразово були удостоєні подібних нагород на міському рівні.

На даному етапі Максим і Сергій приділяють свою основну увагу тренерській роботі в СК «Олімпієць». Під їх керівництвом займаються вже понад 100 спортсменів-каратистів. Клуб є окремою спортивною перемогою та гордістю братів. «Олімпієць», який заснований Максимом ще в 2004 році, постійно прогресує. Спортклуб є членом Федерації Джундокан України, тісно співпрацює з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. Вихованці клубу регулярно беруть участь у змаганнях різного рівня, починаючи з міських та обласних першостей, закінчуючи чемпіонатами світу та Європи, відстоюючи честь міста Луганська. За час існування «Олімпійця» було підготовлено 8 кандидатів у майстри спорту, 1 майстер спорту і 1 майстер спорту міжнародного класу. На рахунку клубу понад 500 нагород різних ступенів, а за підсумками 2012 року він посідає третє місце в Україні серед клубів карате. Цей факт ще раз підкреслює значимість визнання досягнень хлопців, які успішно поєднують навчання, особисту спортивну та тренерську діяльність і своїм прикладом виховують в підростаючому поколінні майбутніх чемпіонів.

Підготувала: Ірина Лебедь