Студенти СНУ ім. В. Даля на ХI Всеукраїнському форумі студентського самоврядування у Сумах

У місті Суми відбувся ХI Всеукраїнський форум студентського самоврядування, в якому взяли участь близько 200 студентів з усієї України. Учасниками заходу були і студенти СНУ ім. В. Даля – Олексій Семенченко, Влада Тихомирова і Ганна Бєлозьорова.

Протягом чотириденного форуму на здобувачів вищої освіти чекала нон-стоп симуляційна гра, 2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств та Британської Ради, відомі медійники; інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства, костюмована екскурсія містом. Завдяки цій програмі студенти України отримали досвід спілкування з іноземними гостями та незабутні враження.

«Університет – не місце для навчання. Це місце для освіти. А навчання і освіта – дуже різні речі. Навчання – пасивний процес». (Михайло Вінницький, викладач НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ, радник Міністра освіти і науки України)

«Навіть якщо ти маєш круту ідею і дизайнер зробив тобі кльове лого, це ще не значить, що ти знаєш, що потрібно робити для реалізації цього проекту». (Олександра Білязе, менеджер проектів у сфері суспільства Британської Ради в Україні)

«Зараз у Луганській області ми впроваджуємо унікальний проект YObonus – дисконтну систeму, спрямовану на покращення матеріального становища української студентської молоді». (Олексій Семенченко, голова Профспілкової організації і Студентської ради СНУ ім. В. Даля)

«Коли ми ставимо питання, коли ми починаємо боротися за свої права, «вияснять обстановочку» стосовно якихось питань, це не значить, що ми вискочки, екстремісти чи ще хтось. Це і є демократія! Це і є її сутність!» (Річард Герц, консультант UNICEF з питань залучення молоді та партнерства для проекту U-Report)

Захід проводився за ініціативи ГО «Студентське братство Сумщини» спільно з громадською організацією «Місто розумних» та цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА.

Студенти нашого закладу отримали величезний багаж знань і готові продовжити поліпшувати і вдосконалювати університет.