Print

Студенти СНУ ім. В. Даля на практиці в Сєвєродонецькій міськраді

 

Здобувачі вищої освіти 2 та 3 курсів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом лютого пройшли ознайомчу та виробничу практику в Сєвєродонецькій міській раді.

Студенти мали можливість поглибити отримані в університеті теоретичні знання і набути практичних навичок роботи у сфері місцевого самоврядування та управління соціально-політичними процесами.

Під час проходження практики студенти зустрілись з керівництвом міської ради: заступником міського голови, начальником відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Іриною Степаненко та керуючим справами виконкому Юрієм Журбою. Студенти мали можливість поставити питання, що їх цікавлять, та почути поради і настанови від керівництва міста щодо подальшого навчання та майбутньої професії.

Ірина Вікторівна побажала молоді нашого університету успіхів і досягнень у навчанні та в опануванні майбутнього фаху на користь української держави, а Юрій Анатолійович розповів про особливості роботи у Сєвєродонецькій міській раді та запросив студентів на стажування у наступному році.

Студенти активно включилися у роботу міської ради, ними було відвідано сесії, засідання органів місцевого самоврядування, апаратні наради керівників виконавчих органів та оргкомітету з проведення міських заходів. Практиканти брали участь у підготовці та інформаційному супроводі громадських заходів, таких як зустріч з координаторами проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, захід до дня пам’яті Небесної Сотні.

Студенти залишились задоволеними роботою в Сєвєродонецькій міській раді та отриманими знаннями, які сприятимуть подальшому кар’єрному зростанню молодих фахівців.