Студенти СНУ ім. В. Даля навчалися інформатизації та діджиталізації суспільних процесів

Представники програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) Іван Копиченко, Оксана Киричук та Євген Захарченко провели заняття на тему «Хмарні технології в сучасному світі» для студентів, що навчаються за освітніми програмами 126 «Інформаційні системи та технології» та 121 «Інженерія програмного забезпечення». Фахівці представили аналіз переваг і викликів на шляху впровадження хмарних інформаційних технологій для розвитку e-послуг, е-демократії та діджиталізації територіальних громад. Отримана інформація є дуже корисною, в першу чергу, для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) ступеня вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою 126 «Інформаційні системи та технології», фокус якої направлений саме на підготовку фахівців для інформатизації та діджиталізації суспільних процесів, зокрема в територіальних громадах Луганської області.

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Програма впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!