Студенти СНУ ім. В.Даля: Ні мові ворожнечі

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Валентина Лисаконова, Ольга Нікітіна, Анастасія Гребенюк організували та провели для студентської молоді та викладачів Університету «Тренінг з ненасильницького спілкування «Ні мові ворожнечі».

Ненасильницьке спілкування – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом доктором Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі.

Ініціатива Тренінг з ненасильницького спілкування «No Hate Speech» є частиною проекту «Табір миру: українська молодь будує діалог», що реалізується ГО «Центр євроініціатив» (Center for Euroinitiatives, м. Суми) в рамках «Є-Дія» в партнерстві з ГО Фундація "Простір" (м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

Окрема вдячність Олені Черних за допомогу в підготовці к тренінгу, а також надані значки, кульки і наліпки «No Hate Speech Movement».