Студенти СНУ ім. В. Даля обговорили політичну ситуацію в Україні

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на кафедрі політології та міжнародних відносин  відбулося засідання студентського клубу «Політика: ХХІ століття».  Темою засідання стало обговорення питання «Політична Україна очима молоді».

У засіданні клубу взяли участь студенти спеціальності «Політологія», які виступили з доповідями стосовно заданої теми. Найбільший інтерес викликали доповідь «Імідж України на міжнародній арені» студенток І курсу Олександри Наруцької та Анастасії Вініченко, а також виступ студента IV курсу Олексія Самойлова на тему «Пряма демократія як принцип місцевого самоврядування в майбутній Україні».

«Протягом більш ніж 15 років кафедра політології та міжнародних відносин має добру традицію підтримувати студентські ініціативи щодо самовираження та поширення практики позааудиторного спілкування студентів на теми, які є актуальними та значущими для України, – зазначила асистент кафедри, кандидат політичних наук Катерина Ірха. – Сьогодні досить актуальним є виокремлення саме студентської молоді, яка відрізняється від молодіжного загалу притаманною цілеспрямованістю, професійною визначеністю і специфічністю інтересів, що пов’язані як з теоретичним пізнанням світу, так і з потребою практичної реалізації».

Нагадаємо, що студентський клуб «Політика: ХХІ століття»  функціонує з дня заснування кафедри і з кожним роком поповнює ряди своїх учасників, залучаючи кожне покоління далівців до активного та свідомого громадського життя.

Підготувала: Ірина Лебедь