Студенти СНУ ім. В.Даля обговорюють політику XXI століття

На базі Інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося засідання студентського дискусійного клубу «Політика: ХХІ століття».

Студенти спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини» мали можливість у формі командної гри обговорити, проаналізувати та спробувати знайти вирішення найактуальнішої проблеми світового співтовариства – збройних міжнародних конфліктів.

Цей захід став однією з форм залучення активної студентської молоді до перспективних наукових досліджень. Проведення зустрічей у таких дискусійних та дебатних клубах вже стало гарною традицією для університету в цілому та для інституту зокрема. Адже саме наукові клуби та гуртки є основною платформою для формування наукового потенціалу та аналітичної складової майбутнього фахівця, студенти вчаться спілкуватися, самостійно аналізувати суспільно-політичні процеси, що відбуваються, проходять першу апробацію своїх наукових досліджень та розробок.

Гостями засідання та незалежними експертами в роботі студентів стали заступник директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації Андрій Зайцев та керівник організації «Кризовий медіа центр «Сіверський Донець» Олена Ніжельська.

У межах роботи клубу відбулася презентація наукової розробки – ігрової моделі вивчення збройного міжнародного конфлікту «Наступ в Іраку», яка була розроблена на основі класичної BOARD WARGAME випускниками-політологами та аспірантами СНУ ім. В.Даля на базі Центру вивчення повстанських рухів у м. Києві.