Студенти СНУ ім. В. Даля ознайомилися з можливостями навчання та праці в Німеччині

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля дізналися про можливості програм навчання, роботи та практики в Німеччині для студентської молоді. Презентацію для Далівців провів генеральний директор кампанії «mitOst UG (haftungsbeschränkt)» Сергій Сердюк.

Гість розповів про одну з найпоширеніших програм –  Work and Travel Germany, яка дозволяє молоді не тільки цікаво провести літо, познайомитися з  новими людьми, підвищити знання німецької мови, розширити світогляд, але й непогано заробити. Також студенти дізналися про можливості проходження виробничої практики за фахом на німецьких підприємствах та фірмах, де вони зможуть отримати безцінний досвід для майбутнього кар’єрного розвитку. Серед представлених можливостей для охочих здобути досвід в соціальній сфері – програми Au-Pair і Соціальний рік. Окрему увагу було приділено можливостям навчання в Німеччині, зокрема в Європейському університеті Віадріна у Франкфурт-на-Одері.

Сам спікер – Серій Сердюк – поділився і власним досвідом. Він вже на першому курсі поїхав на літню роботу до Німеччини, навчався в  Університеті Віадріна. Він заохотив студентів брати активну участь в різноманітних стипендіальних програмах та наголосив, що головне – це сильна мотивація, вміння не здаватися, отримавши негативну відповідь, і активно прямувати до своєї мети. На згадку про зустріч усі присутні отримали сувеніри, а кафедра германо-романської філології та перекладу – корисну літературу для вивчення німецької мови.

Детальну інформацію про наявні програми для студентів можна знайти на сайті https://ferienjobzav.com.