Студенти СНУ ім. В. Даля перемогли в одній з номінацій Всеукраїнського конкурсу з КСВ-політики

Студентська команда кафедри менеджменту та економічної безпеки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «YesNo» посіла друге місце та здобула перемогу в номінації «За яскраві ідеї та командну роботу» на Всеукраїнському конкурсі на кращу розробку КСВ-політики (політики корпоративної соціальної відповідальності) для компанії партнера.

На конкурсі, що відбувся в Києві, дев’ять студентських команд з різних куточків України презентували свої розробки з КСВ-політики для компанії «Амріта Юкрейн». Організаторами інтелектуального змагання виступили Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа та Академія праці та соціальних відносин ФПУ. Зазначимо, що корпоративна соціальна відповідальність – це концепція, відповідно до якої організації враховують інтереси суспільства та приймають додаткові заходи для підвищення якості життя працівників та їхніх сімей, а також суспільства в цілому.

До складу команди  СНУ ім. В. Даля «YesNo» увійшли магістранти кафедри менеджменту та економічної безпеки – Альона Кононова, Надія Буткова, Олеся Кузнєцова, Аліса Горбачова та Руслан Мозговий. Під керівництвом викладача кафедри менеджменту та економічної безпеки Далівського університету, доктора економічних наук, професора Олександри Ляшенко студенти розробили КСВ-стратегію «Здорова родина – здорова Україна!». Учасники конкурсу були відзначені дипломами, а завідувач кафедрою менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В. Даля доктор економічних наук, професор Ганна Козаченко отримала подяку від організаторів «За активне сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності у галузі підготовки менеджерів».

Конкурсна робота команди СНУ ім. В. Даля складається з  чотирьох елементів, що розвивають соціальну відповідальність: корпоративне волонтерство, екологію та охорону здоров’я, освіту, підтримку творчої молоді. У рамках впровадження КСВ-стратегії далівці запропонували представникам «Амріта Юкрейн» влаштувати еко-корпоратив для дистриб’юторів та співробітників компанії «День Родини», провести декілька конкурсів –  жіночий («Міс Amrita»), сімейний («Здорова родина – здорова Україна») та творчий молодіжний («Amrita Art»), заснувати студентську «Школу Лідера» та програму студентських обмінів, забезпечити повторне використання та відновлення необхідних для діяльності компанії матеріалів  та започаткувати видання корпоративного журналу «Здорова спадщина Amrita».

Нагадаємо, що розвиток корпоративної соціальної відповідальності  в Україні – одна з найактуальніших тем наукового пошуку студентів та викладачів кафедри менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В. Даля. У листопаді 2011 року у виші відбулася презентація підручника  «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та управлінська практика», а в серпні 2012 року викладачі факультету менеджменту Далівського університету провели школу-семінар з корпоративної соціальної відповідальності для студентів Чиказької школи професійної психології (США) та студентів СНУ ім. В. Даля.

Підготувала: Наталія Осичнюк