Студенти СНУ ім. В.Даля подарували різдвяну історію

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбулася святкова новорічна вистава «Різдвяна історія». Студенти театрально-музичної студії «Magic Pie» під керівництвом Наталії Барвіної подарували викладачам, співробітникам та усім присутнім новорічну казку та веселий різдвяний настрій.

В основу сюжету вистави було покладено роман англійського класика Чарльза Діккенса про те, що дух Різдва та добро, яке він несе, завжди перемагають. Ця історія вчить завжди радіти святам, які приносять надію та віру в найкраще.

«Студенти ще раз довели, що університет не лише готує висококваліфікованих фахівців, а й виховує у молодого покоління загальнолюдські цінності: любов до близьких, повагу до оточуючих, людяність, – сказала проректор з науково-педагогічної роботи професор Галина Щедрова. – Зараз, коли викладачі та деякі студенти вишу роз’єднані відстанню та переживають не найкращі часи, подібні святкові заходи є вкрай необхідними, бо сприяють духовній єдності далівців. Незважаючи на важкий час, усі ми сподіваємося на краще і щиро віримо у мирне майбутнє».

Наприкінці вистави кожен глядач та учасник дійства скуштував домашнє печиво з секретом – індивідуальним новорічним побажанням. І хоча кожне таке послання було персональним, всі вони зичили щастя, добра та удачі в наступному році.