Студенти СНУ ім. В.Даля представили свої наукові дослідження англійською

У СНУ ім. В.Даля відбулася щорічна науково-практична конференція «Студентські дослідження в контексті інтеграції України до світового наукового простору», присвячена науковим інтересам студентів нелінгвістичних спеціальностей. Важливою умовою заходу було використання виключно англійської мови під час презентації результатів досліджень.

В конференції прийняли участь більше 40 студентів Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, Інституту міжнародних відносин, Факультету інформаційний технологій та електроніки, Факультету інженерії та Інституту економіки і управління. Організатори конференції – кафедра іноземних мов та професійної комунікації. Головний координатор та ведучий – доцент кафедри Тетяна Модестова.

Аудиторії було представлено 10 англомовних звітів пілотних досліджень в контексті особистих наукових інтересів молодих дослідників. Зокрема, під керівництвом старшого викладача кафедри ІМПК Тетяни Солопової була розкрита така тематика: «Gender Inequality and Boosting Economic Growth», “Problems of Funding Sport in Ukraine”, “How to Make Exchange Rates Work for You”, “Features of Consulting Services”. Доцент кафедри ІМПК Олена Козьменко підтримала зацікавленість студентів в контексті таких тем: “Embroidery as a Kind of Art” та “The Impact of Advertising on Society”.

Під керівництвом викладачів кафедри ІМПК Наталії Давіденко та Оксани Світлічної  студенти висвітлили актуальні проблеми: “How to Be a Successful Speaker”, “English in my Life” та “Innovations in Technique”. Також привернуло увагу учасників пілотне дослідження  проектної команди студентів другого року навчання Факультету інженерії під керівництвом Тетяни Модестової, присвячене вивченню вітчизняного ринку праці в контексті пошуку можливостей для успішного працевлаштування майбутніх інженерів галузевого машинобудування – “Future Engineers’ Job Prospects”.

Підбиваючи підсумки проведеної роботи, учасники відзначили важливість продовження вивчення англійської мови та розвитку власного наукового потенціалу в контексті планування майбутньої кар’єри. А також, підтвердили готовність прийняти участь в конференції наступного року.