Студенти СНУ ім.В.Даля проходитимуть стажування в готелях Туреччини

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідав регіональний менеджер провідної турецької туристичної кампанії Мелен Улутюрк. Співпрацю з цією туристичною кампанією Далівський університет розпочав цього року. Студенти, які навчаються за напрямом «Туристичний бізнес», пройшли конкурсний відбір та на пів року відправляться на стажування до Туреччини (місто Анталія). «Ми нещодавно почали співпрацю, – розповів проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків і інформаційних технологій професор Валерій Дядичев. – Проте в робочому режимі вирішили всі питання, провели конкурсний відбір студентів, підписали з компанією договір про співробітництво. Наші студенти цілеспрямовані та старанні – це доводять щорічні стажування закордоном та запрошенні на працю. Побачити на власні очі практичну роботу туристичного бізнесу за кордоном – це неоціненний досвід для наших студентів». Далівці проходитимуть стажування на посадах трансфермена, помічника гіда, гіда. Студенти відлітають до Туреччини вже в квітні. Для адаптації у кліматичному, психологічному та інформаційному аспектах протягом двох тижнів вони будуть слухати лекції щодо особливостей роботи, отримають початкові знання з турецької мови та здійснять екскурсії по місту. «Наша кампанія працює на ринку з 1989 року, – розповів регіональний менеджер Мелен Улутюрк. – За цей час ми вже накопили чималий досвід організації стажування студентів з різних країн. Багато хто зі студентів поверталися до нас наступного року. Зараз велика кількість тих, хто приїжджав до нас на стажування, обіймають провідні посади в філіалах кампанії по всьому світу». Студенти за рахунок компанії забезпечуються візою на працю, страховкою, гуртожитком, харчуванням, уніформою, телефоном. Вже на початку жовтня далівці повернуться до дому.