Студенти СНУ ім. В.Даля провели «Квест з прав людини»

Студенти СНУ ім. В.Даля Андрій Торба, Павел Омельчак та Анастасія Гребенюк організували та провели в університетському парку Квест з прав людини.

Чи знаєте ви, що права людини – це основні права і свободи, які надаються людям просто тому, що вони є людьми?

Права людини належать кожному, незалежно від раси, сексуальної орієнтації, громадянства, статі, національності, етнічної приналежності чи фізичних можливостей. Ми всі народжуємося з правами людини. Вони належать людям уже тому, що вони люди.

Права людини невід’ємні. Вони не можуть бути відібраними – і крапка. Жодна людина, корпорація, організація або навіть уряд не може позбавити особу її прав. Хоча вони є невід’ємними, вони не є невразливими.

Ініціатива «Квест з прав людини» спрямована на утвердження рівності людей на основі рівної людської гідності, запобігання порушень прав людини та побудову миру. Під час проходження квесту учасники підвищили власну обізнаність в області прав людини, отримали досвід успішної поведінки в ситуаціях, коли порушуються права людини, навчилися захищати свої права та поважати права інших, зрозуміли важливість знання прав людини та їх дотримання.

Ініціатива є частиною проекту «Табір миру: українська молодь будує діалог», що реалізується ГО «Центр євроініціатив» (Center for Euroinitiatives, м. Суми) в рамках «Є-Дія» в партнерстві з ГО Фундація «Простір» (м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.