Студенти СНУ ім. В. Даля привітали ветеранів війни з Днем Перемоги

Студенти кафедри соціальної роботи Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели традиційні концерти до Дня Перемоги у Луганському обласному геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці та  в Луганському обласному госпіталі ветеранів війни імені маршала А.І. Єременка.

Для концерту далівці підготували кілька номерів. Студенти прочитали вірші та заспівали пісні, присвячені темі Великої Вітчизняної Війни, станцювали вальс. Найбільш цікавим виступом стала театралізована сценка: під час шкільного випускного балу прозвучало тривожне повідомлення про те, що німецькі війська вступили на територію колишнього СРСР, і молодим людям довелося піти на фронт. Проводжали далівчанки солдатів під знаменитий марш «Прощання слов’янки».

«Наш концерт – насамперед, данина поваги людям, які брали участь у Великій Вітчизняній Війні і дали нам можливість жити вільно, – зазначив завідувач кафедрою соціальної роботи СНУ ім. В. Даля, доктор психологічних наук, професор Павло Скляр. – З одного боку, даний захід має на меті патріотичного виховання молоді, а з іншого – для наших студентів це відмінна практика роботи з людьми, перші кроки в їхній майбутній практичній діяльності».

Нагадаємо, що кафедра соціальної роботи СНУ ім. В. Даля була створена в січні 2005 року, сьогодні на ній ведеться підготовка студентів за спеціальністю «Соціальна робота». Випускники кафедри можуть працювати у сферах соціального забезпечення, менеджменту соціальної ситуації клієнта, консультативної практики, посередництва і представництва інтересів клієнта у державних та недержавних організаціях та установах, соціальної експертизи, соціального прогнозування і проектування, займатися дослідницькою практикою.

Підготувала: Наталія Осичнюк