Студенти СНУ ім. В.Даля – учасники програми «Молодіжний працівник»

Студентки інституту економіки та управління Анастасія Гаврішків та Яна Литовка взяли участь в триденному Базовому тренінгу навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН, UNICEF, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Організацією Базового тренінгу в Луганській області опікувалися фахівці Управління молоді та спорту Луганської ОДА та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Базовий тренінг відбувався за оновленою програмою, яка складалася з наступних тематичних блоків:

• Молодіжна політика і молодіжна робота.
    Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.
  • Громада і молодіжна робота в громаді.
    Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Участь молоді.
  • Компетенції молодіжного працівника.
    Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.