Студенти СНУ ім. В.Даля успішно виступили на конкурсі наукових робіт

Студенти 4-го курсу групи ЕТ-231 факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Олександр Кас’яненко та Вадим Ракітянський прийняли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати», який відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Студенти 4-го курсу факультету інженерії зайняли 2-е місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Наші студенти зайняли ІІ місце у конкурсі, представивши наукову роботу «Структурно-системний аналіз та чисельний розрахунок магнітного поля в робочій зоні матриці поліградієнтного сепаратора». Науковий керівник – завідуюча кафедри «Електричної інженерії», д.т.н., професор Ірина Шведчикова.