Студенти СНУ ім. В. Даля успішно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі архітектурного рисунку «КАР-2021»

Студенти групи АБС-17д (кафедра архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і будівництва) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі архітектурного рисунка «КАР-2021» у м. Полтава, де загалом було представлено 436 робіт 420 учасників з п’яти країн.

Конкурс проводився у двох номінаціях: «Архітектурна фантазія» і «Рисунок/етюд з натури». Студенти четвертого курсу представили 6 робіт (5 робіт у номінації «Рисунок/етюд з натури», 1 – «Архітектурна фантазія»).

У номінації «Рисунок/етюд з натури» перемогли студенти групи АБС-17д:

1) Олексій Мозговий («Площа Перемоги, м. Сєвєродонецьк»);

2) Ольга Дахно («Інтер’єр бізнес-центру»);

3) Таїсія Сажко («Інтер’єр бібліотеки»).

Кафедра архітектури і містобудування щиро вітає завідуючого кафедри Сергія Симонова, старшого викладача кафедри Ольгу Тєлушкіну та асистента кафедри Дмитра Тєлушкіна з успішною участю студентів у конкурсі.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!