Студенти СНУ ім. В. Даля відвідали Представництво ЄС в Україні

Переможці Євровікторини «Погляд молоді у майбутнє», яка пройшла у рамках святкування Днів Європи в Україні, – студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля здійснили екскурсійну подорож до Представництва Європейського Союзу в Україні у м. Київ.

Під супроводженням доцента кафедри прикладної механіки та металургії Андрія Жидкова та асистента кафедри правознавства Вікторії Гніденко студенти Юридичного факультету та Інституту економіки і управління СНУ ім. В.Даля Наталія Карауланова (ЮІ-351м), Олена Соболєва, Павло Солошенко (ЮІ-154м), Олег Царевський (ЕК-851), Анастасія Гребенюк, Ольга Нікітіна, Микита Грошевий (ЮІ-151) приїхали до офіційного представництва Євросоюзу.

Зустріч проводила представниця Відділу преси та інформації Вікторія Давидова. Для далівців була проведена екскурсія по будівлі Представництва ЄС. Студенти пройшли майже по всіх відділах, які забезпечують та координують співпрацю України та Євросоюзу, дізналися детальніше про роль, цілі та місію Представництва ЄС.

Також під час зустрічі були обговорені найцікавіші для студентів питання – освітні можливості у Європі та стажування. Представництво пропонує  свою підтримку та допомогу студентам-далівцям, які викажуть зацікавленість в участі у різноманітних проектах від Представництва ЄС. Головним результатом приїзду було обговорення подальшої співпраці між СНУ ім. В.Даля та Представництвом ЄС у рамках відкриття Інформаційного центру Європейського Союзу та Євроклубу.

20160613e6