Студенти СНУ ім. В.Даля вшанували пам’ять борців за свободу української держави

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у заходах, присвячених Дню Гідності та Свободи, який Указом Президента України відзначається 21 листопада з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.
Святкові заходи відбулися в суботу, у міському Палаці культури та завершилися на головній площі Сєвєродонецька. Студенти Далівського університету взяли в них активну участь. Зокрема, провели патріотичний флешмоб перед Палацом культури, який зібрав не тільки тих, хто знав про нього, а й людей, які просто йшли повз та зацікавилися виступом. Учні шкіл міста сімнадцять та двадцять, разом із студентами виконали танок із жовтими та синіми стрічками під пісню «Україна – це ти». Після всіх очікував концерт, на якому студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виступили зі своєю авторською композицією «Вогонь».
Сцену Міського палацу культури прикрасили не випадково під декорації головної площі країни дворічної давнини. Бо навіть сьогодні йде переосмислення того, що відбувалося на Майдані в 2013 році, та за що віддали свої життя активісти. Під кінець присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв, загиблих на Майдані під час буремних подій Революції Гідності.
На головній площі міста також пройшло вшанування пам’яті тих, хто відстоював два роки тому свободу українського народу на Майдані. Зокрема демонстрували фільми про буремні події Майдану очима свідків. Під національну музику відбувся мітинг-реквієм за участю студентів СНУ ім. В. Даля. Звертаючись до присутніх, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука визначив: «Сьогодні незвичне свято. Сьогодні відзначається День Архангела Михаїла – покровителя воїнів, і День Гідності та Свободи. Недарма, що саме в ці дні двічі повставав український народ. Коли я зараз дивлюся на фотографії хлопців, які віддали свої життя на Майдані, я не можу знайти інших слів – це Воїни Добра».
Під час заходу у форматі вільного мікрофона студенти з лампадками в руках і портретами загиблих, а також всі бажаючі, говорили про Героїв Небесної Сотні. На честь патріотизму і мужності тих, хто загинув за рідну країну, всі присутні виклали за допомогою свічок на центральній площі міста слово ВОЛЯ.