Студенти СНУ ім. В. Даля закликають громадськість допомогти хворому

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля до Міжнародного дня толерантності відбулася виставка «Талановита молодь – Україні». Ініціаторами проведення виставки стали студенти Євроклубу «Сузір’я» кафедри іноземної мови Далівського університету. Таким чином вони вирішили привернути увагу громадськості до допомоги хворим дітям. Як вже повідомляв Центр зв’язків з громадськістю, минулого тижня студенти розповсюджували листівки з інформацією про Владика Тихонова, якому терміново потрібна операція закордоном. «Ця акція повністю ініційована студентами, – відзначила керівник Євроклубу «Сузір’я» Світлана Степковська. – Побачивши сюжет в новинах на «1+1» вони вирішили допомогти хлопчику. Ми зі свого боку підтримали таку ідею, оскільки тільки спільними зусиллями можна спасти дитину». Для підтримки хлопчика студенти організували виставку декоративно-ужиткового мистецтва, де представили картини, керамічні вироби, роботи з вишивки різними матеріалами. На заклик допомоги відгукнулися учні шкіл, технікумів, художніх гуртків.